Jedinstvena muška pretkadetska liga

Određen raspored Jedinstvene pretkadetske lige za 2023. godinu

RASPORED JEDINSTVENE PRETKADETSKE LIGE

Sezona 2022./23.

SUDIONICI :

  1. KK CEDEVITA JUNIOR; Zagreb (Regija Centar)
  2. KK BOSCO, Zagreb (Regija Centar)
  3. KK CIBONA, Zagreb (Regija Centar)
  4. KK ZADAR, Zadar (Regija Jug)
  5. KK SPLIT, Split (Regija Jug)
  6. GKK ŠIBENKA, Šibenik (Regija Jug)
  7. KK PAZIN, Pazin (Regija Zapad)
  8. KK OLIVA, Vodnjan (Regija Zapad)
  9. KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK, Osijek (Regija Istok)
  10. KK GRAFIČAR, Ludbreg (Regija Sjever)
  11. Pozivnica HKS-a – KK DINAMO ZAGREB, Zagreb (Regija Centar)
  12. Pozivnica HKS-a – KK KASTAV, Kastav (Regija Zapad)

1. kolo – 1. turnir13.-15.01.2023. (domaćin KK Cedevita Junior)

  1. Cedevita Junior – Kastav (13.01.)
  2. Split – Cibona (13.01.)
  3. Split – Kastav (14.01.)
  4. Cedevita Junior – Cibona (14.01.)
  5. Cedevita Junior – Split (15.01.)
  6. Cibona – Kastav (15.01.)

1. kolo – 2. turnir20.-21.01.2023. (domaćin KK Oliva)

  1. Oliva – Dinamo Zagreb (20.01.)
  2. Pazin – Bosco (20.01.)
  3. Pazin – Dinamo Zagreb (21.01.)
  4. Oliva – Bosco (21.01.)
  5. Oliva – Pazin (22.01.)
  6. Dinamo Zagreb – Bosco (22.01.)

1. kolo – 3. turnir27.-29.01.2023. (domaćin KK Zadar)

  1. Grafičar – Šibenka (27.01.)
  2. VROS – Zadar (27.01.)
  3. VROS – Šibenka (28.01.)
  4. Grafičar – Zadar (28.01.)
  5. Grafičar – VROS (29.01.)
  6. Zadar – Šibenka (29.01.)

2. kolo – 4. turnir04.-05.02.2023. (domaćin KK Cibona)

  1. Kastav – Oliva (04.02.)
  2. Cibona – Pazin (04.02.)
  3. Cibona – Oliva (05.02.)
  4. Kastav – Pazin (05.02.)

2. kolo – 5. turnir11.-12.02.2023. (domaćin KK Split)

  1. Zadar – Split (11.02.)
  2. Šibenka – Cedevita Junior (11.02.)
  3. Šibenka – Split (12.02.)
  4. Zadar – Cedevita Junior (12.02.)

2. kolo – 6. turnir18.-19.02.2023. (domaćin KK Vrijednosnice Osijek)

  1. Dinamo Zagreb – VROS (18.02.)
  2. Bosco – Grafičar (18.02.)
  3. Bosco – VROS (19.02.)
  4. Dinamo Zagreb – Grafičar (19.02.)

3. kolo – 7. turnir04.-05.03.2023. (domaćin KK Pazin)

  1. Cedevita Junior – Pazin (04.03.)
  2. Split – Oliva (04.03.)
  3. Split – Pazin (05.03.)
  4. Cedevita Junior – Oliva (05.03.)

3. kolo – 8. turnir11.-12.03.2023. (domaćin KK Bosco)

  1. Šibenka – Bosco (11.03.)
  2. Zadar – Dinamo Zagreb (11.03.)
  3. Zadar – Bosco (12.03.)
  4. Šibenka – Dinamo Zagreb (12.03.)

3. kolo – 9. turnir18.-19.03.2023. (domaćin KK Kastav)

  1. VROS – Kastav (18.03.)
  2. Grafičar – Cibona (18.03.)
  3. Grafičar – Kastav (19.03.)
  4. VROS – Cibona (19.03.)

4. kolo – 10.turnir25.-26.03.2023. (domaćin KK Dinamo Zagreb)

  1. Bosco – Cedevita Junior (25.03.)
  2. Dinamo Zagreb – Split (25.03.)
  3. Dinamo Zagreb – Cedevita Junior (26.03.)
  4. Bosco – Split (26.03.)

4. kolo – 11. turnir01.-02.04.2023. (domaćin GKK Šibenka)

  1. Cibona – Šibenka (01.04.)
  2. Kastav – Zadar (01.04.)
  3. Kastav – Šibenka (02.04.)
  4. Cibona – Zadar (02.04.)

4. kolo – 12. turnir22.-23.04.2023. (domaćin KK Grafičar)

  1. Oliva – Grafičar (22.04.)
  2. Pazin – VROS (22.04.)
  3. Pazin – Grafičar (23.04.)
  4. Oliva – VROS (23.04.)

5. kolo – 13. turnir29.-30.04.2023. (domaćin – odredit će se naknadno)

  1. Split – Grafičar (29.04.)
  2. Cedevita Junior – VROS (29.04.)
  3. Cedevita Junior – Grafičar (30.04.)
  4. Split – VROS (30.04.)

5. kolo – 14. turnir06.-07.05.2023. (domaćin – odredit će se naknadno)

  1. Pazin – Zadar (06.05.)
  2. Oliva – Šibenka (06.05.)
  3. Oliva – Zadar (07.05.)
  4. Pazin – Šibenka (07.05.)

5. kolo – 15. turnir13.-14.05.2023. (domaćin – odredit će se naknadno)

    1. Kastav – Dinamo Zagreb (13.05.)
    2. Bosco – Cibona (13.05.)
    3. Bosco – Kastav (14.05.)
    4. Dinamo Zagreb – Cibona (14.05.)

 

Sličan sadržaj