Hrvatske košarkaške reprezentacije

blueberry

Muške reprezentacije

Muška seniorska reprezentacija, kvalifikacije za EuroBasket 2022, studeni 2020.

A Reprezentacija Roster

  • BILAN Miro
    Dinamo Sassari
  • DREŽNJAK Mateo
    Cibona
  • GABRIĆ Tomislav
    Enea Astoria
  • JORDANO Antonio
    Vrijednosnice Osijek
  • KRUŠLIN Filip
    Dinamo Sassari
  • MARČINKOVIĆ Pavle
    Split
  • MARIĆ Marin
    BC Lietkabelis
  • MAVRA Dominik
    Zadar
  • PRKAČIN Roko
    Cibona
  • RAMLJAK Ivan
    ŚLĄSK
  • ROGIĆ Roko
    Mitteldeutscher BC
  • SIMON Krunoslav
    Anadolu Efes
  • ŠAKIĆ Željko
    Avtodor
  • UKIĆ Roko Leni
    Cedevita Olimpija
  • VRANKOVIĆ Antonio
    Split

Stručni stožer

  • Veljko Mršić
    izbornik
  • Domagoj Kujundžić
    pomoćni trener
  • Damir Mulaomerović
    pomoćni trener
  • Slaven Hlupić
    kondicijski trener
  • dr. Miran Martinac
    liječnik
  • Nikica Šižgorić
    fizioterapeut
  • Perica Buljubašić
    fizioterapeut
  • Igor Kolarić
    Team Manager

Muška seniorska reprezentacija, kvalifikacije za EuroBasket 2021, veljača 2020.

A Reprezentacija Roster

  • Roko-Leni UKIĆ
    Klub: Antibes Sharks
  • Roko ROGIĆ
    Klub: ERA Basketball Nymburk
  • Krešimir RADOVČIĆ
    Klub: Helios Suns
  • Krunoslav SIMON
    Klub: Efes Anadolu
  • Mateo DREŽNJAK
    Klub: Široki
  • Toni PERKOVIĆ
    Klub: Split
  • Marko RAMLJAK
    Klub: Cibona
  • Pavle MARČINKOVIĆ
    Klub: Split
  • Dominik MAVRA
    Klub: Zadar
  • Dominik MAVRA
    Klub: Zadar
  • Filip KRUŠLIN
    Klub: Cedevita Olimpija
  • Toni NAKIĆ
    Klub: Šibenka
  • Željko ŠAKIĆ
    Klub: BC Lietkabelis
  • Roko PRKAČIN
    Klub: Cibona
  • Hrvoje PERIĆ
    Klub: Allianz Pallacanestro Trieste
  • Miro BILAN
    Klub: Dinamo Sassari
  • Darko PLANINIĆ
    Klub: U-BT Cluj Napoca
  • Marin MARIĆ
    Okapi Aalstar

Stručni stožer

  • Veljko MRŠIĆ
    izbornik
  • Damir MULAOMEROVIĆ
    trener
  • Domagoj KUJUNDŽIĆ
    trener
  • Ivan PERINČIĆ
    trener
  • Slaven HLUPIĆ
    kondicijski trener
  • dr. Miran MARTINAC
    liječnik
  • Nikica ŠIŽGORIĆ
    fizioterapeut
  • Perica BULJUBAŠIĆ
    fizioterapeut
  • Vedran MODRIĆ
    skaut
  • Katarina MARTINOVIĆ
    psihologinja
  • Igor KOLARIĆ
    team manager

NBA Summer league Las Vegas

A Reprezentacija Roster

  • #32 | Roko ROGIĆ PG
    Datum rođenja: 25.09.1992.
    Visina: 185
  • #2 | Krešimir RADOVČIĆ PG
    Datum rođenja: 19.04.1997.
    Visina: 195
  • #18 | Roko BADŽIM SG
    Datum rođenja: 18.08.1997.
    Visina: 196
  • #26 | Luka BABIĆ SF
    Datum rođenja: 29.09.1991.
    Visina: 201
  • #11 | Mateo DREŽNJAK SG
    Datum rođenja: 08.03.1999.
    Visina: 196
  • #12 | Pavle MARČINKOVIĆ SF
    Datum rođenja: 06.05.1989.
    Visina: 197
  • #27 | Ivan RAMLJAK PF
    Datum rođenja: 09.08.1990.
    Visina: 203
  • #33 | Željko ŠAKIĆ PF
    Datum rođenja: 14.04.1988.
    Visina: 206
  • #17 | Domagoj VUKOVIĆ PF
    Datum rođenja: 29.10.1993.
    Visina: 206
  • #34 | Marin MARIĆ C
    Datum rođenja: 21.02.1994.
    Visina: 211
  • #6 | Marjan ČAKARUN C
    Datum rođenja: 27.04.1990.
    Visina: 204
  • #30 | Antonio VRANKOVIĆ C
    Datum rođenja: 28.10.1996.
    Visina: 213

Stručni stožer

  • MRŠIĆ Veljko
    Izbornik
  • KUJUNDŽIĆ Domagoj
    Pomoćni trener
  • PERINČIĆ Ivan
    Pomoćni trener
  • Dr. MARTINAC Miran
    Liječnik
  • ŠIŽGORIĆ Nikica
    Fizioterapeut
  • KOLARIĆ Igor
    Team manager

Kup Borislava Stankovića (Shenzen, Kina)

A Reprezentacija Roster

  • Rokom ROGIĆ
  • Mateo DREŽNJAK
  • Pavle MARČINKOVIĆ
  • Antonio VRANKOVIĆ
  • Krešimir RADOVČIĆ
  • Marin MARIĆ
  • Dario DREŽNJAK
  • David ŠKARA
    Josip BARNJAK
  • Karlo ULJAREVIĆ
  • Toni PERKOVIĆ
  • Mate VUCIĆ

Stručni stožer

  • Veljko MRŠIĆ – Izbornik
  • Domagoj KUJUNDŽIĆ – Pomoćni trener
  • Ivan PERINČIĆ – Pomoćni trener
  • Josip SAMARDŽIĆ – Liječnik
  • Igor KOLARIĆ – Team Manager
  • Perica  BULJUBAŠIĆ – Fizioterapeut
  • Katarina MARTINOVIĆ – Psihologinja

4Nations Cup (Kunshan. Kina) – B reprezentacija

B Reprezentacija Roster

  • Karlo Uljarević
  • Dario Drežnjak
  • Toni Perković
  • Josip Barnjak
  • Bruno Rebić
  • Jan Palokaj
  • Ivan Vrgoč
  • Lovro Buljević
  • Antonio Jordano
  • Mateo Čolak
  • Luka Tomas
  • Domagoj Proleta

Stručni stožer

  • Veljko Mršić – izbornik
  • Damir Rajković – trener
  • Srđan Helbich – pomoćni trener
  • Teddy Delač – kondicijski trener
  • Damir Bakarčić – fizioterapeut
  • Igor Kolarić – Team Manager
U20 skupna EP

U20 Roster

  • #4 | Mateo Vidović
  • #5 | Antonio Jordano
  • #6 | Jan Palokaj
  • #7 | Lovre Runjić
  • #8 | Josip Batinić
  • #9 | Toni Nakić
  • #10 | Domagoj Šarić
  • #11 | Gabriel Marić
  • #12 | Ivan Vrgoč
  • #13 | Danko Branković
  • #14 | Darko Bajo
  • #16 | Krešimir Nikić

Stručni stožer

  • Damir Rajković
    Trener
  • Srđan Helbich
    Pomoćni trener
  • Teddy Delač
    Kondicijski trener
U18 skupna photoshoot

U18 Roster

  • #4 | Filip Paponja
    Trenutačni Klub: Cibona
  • #5 | Karlo Lukačić
    Trenutačni Klub: Cedevita
  • #6 | Matej Rudan
    Trenutačni Klub: Bayern München
  • #7 | Sandro Rašić
    Trenutačni Klub: Cibona
  • #8 | Ivan Gulin
    Trenutačni Klub: GKK Šibenik
  • #9 | Lovro Gnjidić
    Trenutačni Klub: Cibona
  • #10 | Roko Škarica
    Trenutačni Klub: Rudeš
  • #11 | Matej Bošnjak
    Trenutačni Klub: Cedevita
  • #12 | Leon Bulić
    Trenutačni Klub: Brose Bamberg
  • #13 | Ante Perkušić
    Trenutačni Klub: Split
  • #14 | Lukša Buljević
    Trenutačni Klub: Cibona
  • #15 | Viktor Šarić
    Trenutačni Klub: Split

Stručni stožer

  • Milan Karakaš
    Trener
  • Stipe Kuliš
    Pomoćni trener
  • Zvonimir Galovac
    Kondicijski trener
  • Domagoj Rezo
    Fizioterapeut
slika_reprezentacija

U17 – 2018 Roster

  • # | Škarica Roko
  • # | Šarić Viktor
  • # | Rudan Matej
  • # | Rašić Sandro# | Prkačin Roko
  • # | Perasović Ivan
  • # | Parlov Žarko
  • # | Paponja Filip
  • # | Gulin Ivan
  • # | Gnjidić Lovro
  • # | Gizdavčić Roko
  • # | Bošnjak Matej

Stručni stožer

  • Miljković Damir
    Izbornik
  • Erjavec Mladen
    Instruktor HKS-a
  • Repeša Dino
    Pomoćni trener
  • Galovac Zvonimir
    Kondicijski trener
  • Kos Krešimir
    Fizioterapeut
  • Dr. Samardžić Josip
    Doktor
u16 skupna

U16 – 2018 Roster

  • #4 | Juraj Pleadin
  • #5 | Antonio Klarin
  • #6 | Nikola Lebo
  • #7 | Zvonimir Ivišić
  • #8 | Antonio Šantić
  • #9 | Filip Kalajžić
  • #11 | Noa Svoboda
  • #12 | Duje Brala
  • #13 | Tomislav Ivišić
  • #14 | Roko Rađa
  • #15 | Ante Beljan
  • #16 | Luka Krajnović

Stručni stožer

  • Mladen Erjavec
    Trener
  • Jurica Ružić
    Pomoćni trener
  • Bože Radoš
    Pomoćni trener
  • Josip Miliša
    Kondicijski trener
  • Ivan Čop
    Fizioterapeut
U15 Litva-HR1 21-6-19

U15 Roster – turnir u Litvi

  • LUKA KRAJNOVIĆ
  • FLORIJAN SABLJIĆ
  • LOVRO PRKAČIN
  • MIHAEL TOMIĆ
  • STIPE DUGANDŽIĆ
  • MARKO VUČIĆ
  • JURAJ BRAJČIĆ
  • ŠPIRO PAVE ALFIREVIĆ
  • MARKO VIDUKA
  • ANTE KVESIĆ
  • FRANE BUTORAC
  • NIKO ANDRILOVIĆ

Stručni stožer

  • MLADEN ERJAVEC – trener i instruktor HKS-a
  • STIPE ŠARLIJA – pomoćni trener
  • DAMIR VUJANOVIĆ – pomoćni trener
u14 slovenia ball skupna

U14 Roster – Slovenia Ball

  • JOSIP PAVKOVIĆ
  • MARKO LJUBIČIĆ
  • LUKA FRANČEŠEVIĆ
  • MATEJ AKRAP
  • TOMA GAŠAJ
  • VIGO BART
  • SVEN GAVRANOVIĆ
  • DAVID PAVIN
  • IVANO MARAŠ
  • TONI BILIĆ
  • BRUNO MARAŠ
  • VITO PERKOVIĆ
  • JURICA ZAGORŠAK
  • FILIP SIVIRIĆ

Stručni stožer

  • DARKO KUNCE
    Trener i instruktor HKS-a
  • MARO LUČIĆ
    Pomoćni trener
  • JOSIP GLAVINIĆ
    Pomoćni trener
  • DANIJEL KATAVIĆ
    Maser

Ženske reprezentacije

CRO WNT Team Photo

A Reprezentacija (Ž) Roster

  • Andrijana CVITKOVIĆ
    Datum rođenja: 28.04.1994.
    Pozicija: F / 190 cm
    Trenutačni klub: Rutronik Stars Keltern, Njemačka
  • Ana-Marija BEGIĆ
    Datum rođenja: 17.01.1994.
    Pozicija: F / 191 cm
    Trenutačni klub: Virtus Segafredo Bologna, Italija
  • Klaudia PERIŠA
    Datum rođenja: 10.12.1996.
    Pozicija: SG / 180 cm
    Trenutačni klub: Quesos El Pastor Zamarat, Španjolska
  • Mia MAŠIĆ
    Datum rođenja: 04.04.1993.
    Pozicija: F / 180 cm
    Trenutačni klub: TK Hannover, Njemačka
  • Josipa SILOV
    Datum rođenja: 13.03.1998.
    Pozicija: PG / 177 cm
    Trenutačni klub: ŽKK Šibenik
  • Ivana DOJKIĆ (C)
    Datum rođenja: 24.12.1997.
    Pozicija: SG / 180 cm
    Trenutačni klub: ZVVZ USK Praha, Češka
  • Nina PREMASUNAC
    Datum rođenja: 25.10.1992.
    Pozicija: PF / 188 cm
    Trenutačni klub: USE Basket Rosa Scotti Empoli, Italija
  • Ružica DŽANKIĆ
    Datum rođenja: 07.01.1994.
    Pozicija: SF / 181 cm
    Trenutačni klub: BC Flippo Baskets BG 74, Njemačka
  • Nina DEDIĆ
    Datum rođenja: 17.11.1996.
    Pozicija: PF / 187 cm
    Trenutačni klub: BC Sleza Wroclaw, Poljska
  • Ana PETRAK
    Datum rođenja: 27.07.1998.
    Pozicija: PG / 168 cm
    Trenutačni klub: ŽKK Medveščak
  • Karla ERJAVEC
    Datum rođenja: 17.06.1999.
    Pozicija: PG / 180 cm
    Trenutačni klub: University of Miami, SAD
  • Anđela STRIZE
    Datum rođenja: 25.07.1999.
    Pozicija: SF / 176 cm
    Trenutačni klub: ŽKK Medveščak
  • Josipa JURIČ
    Datum rođenja: 16.05.2001.
    Pozicija: C / 196 cm
    Trenutačni klub: ŽKK Medveščak
  • Ivana UJEVIĆ
    Datum rođenja: 21.02.2000.
    Pozicija: SG / 176 cm
    Trenutačni klub: ŽKK Šibenik

Stručni stožer

  • Stipe Bralić
    izbornik
  • Vedrana Grgin
    pomoćna trenerica
  • Goran Gunjević
    pomoćni trener
  • Ivana Mikulčić
    kondicijska trenerica
  • Tihomir Piškor
    liječnik
  • Nadija Buljan
    fizioterapeutkinja
  • Igor Kolarić
    Team Manager
  • Branka Vukičević
    COVID-19 službenica
ZU20 skupna

U20 (Ž) Roster

  • #4 | Anđela Katavić
  • #5 | Karla Erjavec
  • #6 | Ana Miše
  • #7 | Matilda Sorić
  • #8 | Ana Haklička
  • #9 | Josipa Pavić
  • #10 | Ana Vojtulek
  • #11 | Gabriela Grizelj
  • #12 | Lucija Skorić
  • #13 | Lea Maršić
  • #14 | Veronika Štrk
  • #15 | Magdalena Mihaljević

Stručni stožer

  • Vedrana Grgin Fonseca
    Trenerica
  • Goran Gunjević
    Pomoćni trener
  • Antonio Perić
    Kondicijski trener
  • Nadija Buljan
    Fizioterapeutkinja
  • Branka Vukičević
    Vođa puta
ZU18 skupna EP

U18 (Ž) Roster

  • #4 | Mia Vukšić
  • #5 | Edita Poljac
  • #7 | Tonia Bilić
  • #8 | Ana Haklička
  • #9 | Marta Savić
  • #10 | Nika Mühl
  • #11 | Gabriela Grizelj
  • #12 | Ana Mandić
  • #13 | Iva Bošnjak
  • #14 | Petra Jurič
  • #15 | Josipa Jurič
  • #24 | Viktorija Ćurić

Stručni stožer

  • Dean Nemec
    Glavni trener
  • Petar Zlatoper
    Pomoćni trener
  • Ivana Mikulčić
    kondicijski trener
  • Kristina Zdjelar
    Fizioterapeut
  • Ivan Đukić
    vođa puta
zu16 ep skupna

U16 (Ž) Roster – EP 2019

  • #4 | Barbara Vunić
    Trenutačni Klub: Vodice
  • #5 | Nika Rodek
    Trenutačni Klub: Trešnjevka 2009
  • #6 | Iva Vunić
    Trenutačni Klub: Vodice
  • #7 | Vivien Nejašmić
    Trenutačni Klub: KA Žana Lelas
  • #8 | Paula Žanić
    Trenutačni Klub: Vindi Varaždin
  • #9 | Dorja Iva Žaja
    Trenutačni Klub: Trešnjevka 2009
  • #10 | Ivona Jakovljević
    Trenutačni Klub: Medveščak
  • #11 | Nika Mateković
    Trenutačni Klub: Orka
  • #12 | Nika Kurdija
    Trenutačni Klub: Brod na Savi
  • #13 | Helena Galunić
    Trenutačni Klub: Trešnjevka 2009
  • #14 | Tea Josipović
    Trenutačni Klub: Brod na Savi
  • #15 | Iva Pavić
    Trenutačni Klub: Orka

Stručni stožer

  • Željko Ciglar
    Trener
  • Vladimir Englman
    Pomoćni trener
  • Mario Marković
    Kondicijski trener
  • Lana Brčić
    Fizioterapeutkinja
  • Branka Vukičević
    Vođa puta
ZU14 slovenia ball

U14 (Ž) Roster

  • #3 | Tonka Jakšić
  • #4 | Petra Brtan
  • #5 | Sara Menalo
  • #6 | Laura Jakelić
  • #7 | Ella Majstorović
  • #8 | Marija Smiljanić
  • #10 | Lana Bešlić
  • #11 | Zorica Petrović
  • #12 | Iva Puljak
  • #14 | Franka Ćuklin
  • #15 | Karolina Škare
  • #22 | Nina Novak

Stručni stožer

  • Edi Rački
    Trener
  • Krunoslav Rimac
    Pomoćni trener
  • Kristina Zdjelar
    Fizioterapeutkinja
  • Žana Lelas
    Instruktorica za žensku košarku