FAVBET Premijer ligaPremijer ženska ligaPrva Muška Liga

Vikend raspored FAVBET Premijer, Premijer ženske i Prve muške lige

FAVBET PREMIJER LIGA, 12. KOLO

KK BoscoKK Cedevita Junior

8. prosinca 2023. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, u 17:00 sati.


KK DepoLink ŠkrljevoKK Dinamo-Zagreb

9. prosinca 2023. u Kostreni, u Sportskoj dvorani Kostrena, Žuknica 1b, u 18:00 sati. 


KK ZabokKK Dubrovnik

9. prosinca 2023. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, u 19:00 sati.


KK AlkarKK Dubrava

9. prosinca 2023. u Sinju, u ŠD “Ivica Glavan – Ićo”, Trg Gojka Šuška 16, u 19:00 sati.


KK Zadar – KK Cibona

10. prosinca 2023. u Zadru, u dvorani “Krešimir Ćosić”, Splitska 3, u 17:00 sati.  –>  MAXSport


GKK ŠibenkaKK Split

10. prosinca 2023. u Šibeniku, u SD “Baldekin”, Stjepana Radića 44, u 20:00  sati. –> Sportska televizija

 

PREMIJER ŽENSKA LIGA, 10. KOLO

ŽKK Pula-Orca Grupa – ŽKK Ragusa
9. prosinca 2023. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, u 15:30 sati


KK Trešnjevka 2009 – ŽKK Šibenik
9. prosinca 2023. u Zagrebu, u Dvorani 3 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, u 18:00 sati


ŽKK Plamen Požega – ŽKK Brod na Savi
9. prosinca 2023. u Požegi, u SD”Tomislav Pirc”, A. Kanižlića 14, u 18:00 sati


KK FSV – ŽKK Zadar Plus
9. prosinca 2023. u Rijeci, u SRC 3. maj, Pulska 3, u 19:30 sati


ŽKK Split – ŽKK Zagreb
10. prosinca 2023. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, u 15:15 sati


ŽKK Medveščak – KAŽL
10. prosinca 2023. u Zagrebu, u SD “Dubrava”, Đure Prejca 2, u 17:00 sati

 

PRVA MUŠKA LIGA, 10. KOLO

KK ZagrebKK Vrijednosnice Osijek

9. prosinca 2023. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, u 14:30 sati.


KK Omiš Čagalj ToursKK Stoja

9. prosinca 2023. u Omišu, u GSD Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, u 17:00 sati.


KK Kvarner 2010KK Ribola Kaštela

9. prosinca 2023. u Rijeci, u SD “Dinka Lukarića”, Kozala 37, u 17:00 sati.


KK Jazine ArbanasiKK Crikvenica

10. prosinca 2023. u Zadru, u Dvorani 3 SC “Višnjik”, Splitska 3, u 12:00 sati.


KK PodstranaHAKK Mladost

10. prosinca 2023. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani “Split”, Ulica slobode 16 b, u 16:00 sati.


KK SamoborKK Gorica

10. prosinca 2023. u Samoboru, u SD Samobor, Andrije Hebranga 26 a, u 17:00 sati.


KK MarsoniaKK Hermes Analitica

10. prosinca 2023. u Slavonskom Brodu, u ŠD “Vijuš” Stanka Vraza 2a, u 18:00 sati.           

Sličan sadržaj