Prva Muška Liga

Prva muška liga: Samobor uvjerljiv protiv Podstrane

KK SAMOBOR – KK PODSTRANA  99:65 (28:18, 17:17, 25:16, 29:14)

Utakmica 16. kola Prve muške lige donijela je uvjerljivu pobjedu košarkaša Samobora. Do polovice prve četvrtine gledali smo izjednačenu igru, nakon čega domaći košarkaši stvaraju značajniju prednost te taj period utakmice završava rezultatom 28:18.
U nastavku utakmice do poluvremena domaća ekipa održava prednost te se na odmor odlazi s 10 poena prednosti (45:35). Po povratku iz svlačionica, košarkaši Podstrane pokušavaju smanjiti rezultat i utakmicu učiniti neizvjesnom. U tome djelomično i uspijevaju (45:39), ali vrlo brzo došao je kraj njihovim nastojanjima, Samoborci podižu razinu obrane te rezultatska prednost na semaforu iz minute u minutu raste.

I ovaj puta su odličnu utakmicu odigrali povratnik u samoborske redove Lovro Mandalinić i Krunoslav Simon uz veliku pomoć i svih ostalih igrača koji su ulazili u igru, dok je Bruno Udiljak predvodio momčad Podstrane.