Prva Muška Liga

Prva muška liga: Gostujuće pobjede Mladosti i Kvarnera 2010

KK SAMOBOR – KK MLADOST 75:109 (15:28, 19:25, 18:30, 23:26)

U drugom kolu lige za ostanak košarkaši Samobora ugostili su zagrebačku Mladost. Gosti su od samog početka utakmicu stavili pod svoju kontrolu i iz četvrtine u četvrtinu povećavali prednost. Kod Samoboraca najefikasniji su bili Luka Kujundžić sa 23 poena i Vuk Lazić sa 20 poena, dok je Toni Bilić sa 30 poena predvodio zagrebačku ekipu.
KK Samobor

OMIŠ ČAGALJ TOURS – KVARNER 2010 59:75 (13:17, 12:23, 10:25, 24:10)

U 2.kolu lige za prvaka na Ribnjaku KK Kvarner 2010 svladao je domaćina KK Omiš Čagalj Tours rezultatom 75:59.

KK Kvarner predvodili su: Ivan Kučan s 20 poena i 6 skokova, Daniel Zovko sa 17 poena i 8 skokova te Luka Vučić s 12 poena.
Na domaćem terenu u prvim redovima istaknuli su se: Ivan Rašetina s 16 poena i 6 skokova, Željko Jović s 12 koševa i Ivan Jurčević s 11 poena i 9 skokova.