Košarkašice Zadra u 13. kolu Premijer lige za žene nisu uspjele prirediti iznenađenje koje su priredili u 2. kolu prvenstva kad su pobijedile ekipu Šibenika na njihovom parketu. Ovoga puta u neizvjesnoj utakmici koja je riješena nakon produžetka Šibenčanke su bile bolje rezultatom 107.99.
Nakon uvodnog vodstva gostiju od 8-5, Zadar radi seriju 15-0 te prelazi u vodstvo 20-8. Tada se gosti ipak bude te do kraja prve dionice utakmice smanjuju vodstvo Zadranki na samo 5 razlike, 29-24. U drugoj četvrtini gošće okreću utakmicu u svoju korist, postižu 29 koševa te na poluvrijeme odlaze sa vodstvom 53-46. Kod rezultata 87-80 za Šibenik, tri minute prije kraja utakmice, činilo se da je pitanje pobjednika riješeno, ali Zadranke serijom 7-0 odvode utakmicu u produžetak. Ipak, u dodatnih 5 minuta utakmice Šibenik je bio bolja ekipa i zasluženo odnosi bodove doma.
Kod domaćina standardno najbolja bila je Emilija Podrug sa 26 postignutih koševa, 15 skokova i 9 asistencija. Lola Stipić dodala je 25, a dvoznamenkaste su bile još Taylor Williams sa 14 i Tea Turić sa 12 koševa. Kod Šibenika Tamie Lawhome je postigla 32 koša (7 trica), Ariel Johnson 25 (14 skokova) te Anđela Strize 24 koša (11 asistencija).
ŽKK Zadar