Jedinstvena kadetska liga Jedinstvena pretkadetska liga

Raspored kvalifikacija za Jedinstvenu kadetsku i pretkadetsku ligu

Kako smo i ranije objavili s rasporedom Jedinstvene kadetske lige, s obzirom na dvogodišnju pandemijsku pauzu, velik broj klubova je iskazao izuzetnu želju i zanimanje za dodatna mjesta u Jedinstvenoj kadetskoj i Jedinstvenoj pretkadetskoj ligi koja se inače dodjeljuju pozivnicom te je stoga Hrvatski košarkaški savez odlučio organizirati turnir koji će iznjedriti desetog sudionika Jedinstvene kadetske lige, ali i dva kluba sudionika Jedinstvene pretkadetske lige.

Niže donosimo rasporede kvalifikacijskih turnira, no nažalost na istima, zbog epidemioloških mjera, neće moći biti prisutna publika. Ulaz u dvoranu je dozvoljen samo igračima i službenim osobama kluba (trener, pomoćni trener, službeni predstavnik), a sve se utakmice igraju u Zagrebu, u Domu košarke “Cedevita” na Zagrebačkom Velesajmu.

KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA ULAZAK U JEDINSTVENU KADETSKU LIGU

Ut. br. 1 :    KK RADNIK, KriževciKK DINAMO ZAGREB, Zagreb

9. siječnja 2022. (nedjelja)  u 10,30 sati.


Ut. br. 2 :    KK VROS, OsijekPredstavnik Regije JUG

9. siječnja 2022. (nedjelja) u 12,30 sati.


Ut. br. 3 :    Pobjednik ut.br. 1Pobjednik ut.br.2

9. siječnja 2022. (nedjelja) u 16,30 sati.

⇒ pobjednik utakmice postaje 10. član JKL

 

KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA ULAZAK U JEDINSTVENU PRETKADETSKU LIGU 

Ut. br. 1 :    KK ŠANAC, KarlovacKK MEDVEŠČAK, Zagreb

7. siječnja 2022. (petak) u 17,00 sati.


Ut. br. 2 :    KK KASTAV, RijekaKK LARUS, Zagreb

8. siječnja 2022. (subota) u 10,30 sati.

⇒  pobjednik utakmice postaje 11. član JMKL


Ut. br. 3 :    Predstavnik Regije JUGPobjednik ut. br. 1

8. siječnja 2022. (subota) u 12,00 sati.

⇒ pobjednik utakmice postaje 12. član JMKL

 

*Po odigranim utakmicama u regiji Jug, kod kadeta će predstavnik biti KK Split, a kod pretkadeta KK Dubrovnik (uređeno 7. siječnja 2022.)

FOTO: Utakmica Jedinstvene kadetske lige, Cedevita – Kvarner 2010, 4. ožujka 2019.

 

Sličan sadržaj