Druga muška liga Sjever

Druga muška liga Sjever: Rezultati 9. kola

Podravac, Grafičar i Međimurje s po samo jednim porazom prevode na ljestvici poretka.

49. KK “KOPRIVNICA” Koprivnicaslobodan
50. KK “PODRAVAC”KK “PETAR ZRINSKI” 87 : 65 (16:17, 24:18, 22:20, 25:10)
Podravac: Zadravec S. 33 (1×3), Hrženjak M. 2, Balatinec M. 4 (1×3), Šestak N. (cap) 18, Križić B. 6, Cestar A. 2, Odobašić I. 7,  Vrdoljak J.Z. 5 (1×3), Kuzmić I. 7 (1×3), Kuzmić L. 2, Šoš A. 1,
Petar Zrinski: Mikac Ve. 8 (2×3), Fašaić D. -, Prstec T. 15, Kravos H. 12, Jaklinović M. 2, Tomić F. 15, Topić A. 4, Horvat L. (cap) 5 (1×3), Drvenkar M. 4, Posarić D. 0,
51. KK “VINDIJA”KK “LABRADA 1971-ŽURKO” 75: 72 (20:9, 16:17, 25:24, 14:22)
Vindija: Putar L. 9 (1×3), Skupnjak A. 12 (2×3), Cesarec M. 0, Mihoković D. 20 (4×3), Kraljević S. 0, Kovačić B. 11, Pizek H. (cap) 9 (1×3), Jerčić K. 0, Grđan V. 11 (3×3), Kuparić K. 3 (1×3),
Labrada: Katić L. (cap) 21 (2×3), Blažević L. 6 (1×3), Vujatović L. 2, Maršić M. 0, Cvitković M. 5 (1×3), Biloš V. 19 (3×3), Radojčević M. -, Brajković L. -, Šutalo J. 17 (2×3), Jelović A. 2,
52. KK “RADNIK”KK “VIRKA” 67 : 70 (20:14, 24:21, 13:19, 10:16)
RADNIK: Matoić T. 18 (2×3), Nervo D. (cap) 10 (2×3), Maslić T. 9, Kurpez M. 18 (3×3), Prstec B. -, Matoić M.S. -, Orak S. -, Šašek F. -, Hrandek B. 12, Kirin M. 0,
VIRKA: Manojlović M. 0, Ferenčević M. 12 (1×3), Petrović M. 0, Pavlović A. (cap) 21, Moslavac L. 0, Krakić I. 8, Pažin D. -, Petrović Z. 16, Fuis P. -, Golub V. 13, Prevedan S. -,
53. KK “GRAFIČAR”KK “IVANČICA” 83 : 70 (20:20, 21:17,18:15, 24:18)
GRAFIČAR: Križanić S. 3 (1×3), Nakić A. 4, Svaty A. 16 (2×3), Mikec D. -, Božić A. 28, Šamarija K. -, Novak M. 22 (2×3), Stjepić F. -, Vađunec B. 2, Prprović L. 5, Turek R. 3 (1×3),
IVANČICA: Herceg S. 15 (1×3), Saymeldahr R. -, Ranogajec B. 2, Morović E. 15, Ostoić E. 3 (1×3), Mohenski A. -, Smontara K. 2, Taučer R. (cap) 7 (2×3), Rožman F. 20 (5×3), Mlinarić M. 6, Bigec J. -, Zidar K. -,
54. KK “MEĐIMURJE”KK “BJELOVAR” 80 : 54 (20:11, 25:9, 19:19, 16:15)
MEĐIMURJE: Novak M. 10, Pongrac T. 0, Drk I. 11 (3×3), Golik I. 16 (2×3), Ostoja D. 7, Kranjčec S. 11 (3×3), Horvat S. 0, Rusak L. 6 (1×3), Kljajić V. 4, Krajačić D. (cap) 6, Kranjčec M. 9 (1×3),
BJELOVAR: Šobak M. 4, Vrinjanin B. (cap) 14 (1×3), Geček P. 9 (1×3), Čurić M. 4, Lukčin M. 7 (1×3), Bosanac L. 3 (1×3), Čavić I. -, Kelava M. 13 (1×3), Jurjević M. -, Ljubin L. -,

 

 

Rbr
Ekipa
Br. utakmica
Pobjede
Porazi
Postignuti koševi
Primljeni koševi
Razlika koševa
Bodovi
1.
Podravac
9
8
1
845
660
185
17
2.
Grafičar
8
7
1
723
565
158
15
3.
Međimurje
8
7
1
670
579
91
15
4.
Bjelovar
9
4
5
725
778
-53
13
5.
Petar Zrinski
8
4
4
612
631
-19
12
6.
Labrada 1971-Žurko
8
3
5
634
650
-16
11
7.
Koprivnica
8
3
5
568
624
-56
11
8.
Ivančica
8
3
5
610
630
-20
11
9.
Radnik
8
2
6
604
671
-67
10
10.
Virka
8
2
6
571
642
-71
10
11.
Vindija
8
2
6
523
755
-232
10

 

Sličan sadržaj

Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Slažem se Uvjeti korištenja