Druga muška liga Sjever

Druga muška liga Sjever: Rezultati 5. i 6. kola

25. KK “LABRADA 1970-ŽURKO” slobodan
26. KK “PETAR ZRINSKI” KK “VIRKA”  80 : 68 (18:26, 25:16, 22:11, 15:15)
Petar Zrinski: Mikac Ve. -, Prstec T. 9 (1×3), Kravus H. 27 (3×3), Tomić F. 26, Topić A. 6 (1×3), Fašaić D. 5 (1×3), Drvenkar M. 2, Horvat L. (cap) 5, Beljo T. 0, Balić D. 0, Posarić D. 0,
Virka: Ferenčević M. 20 (3×3), Petrović S. 4, Petrović M. 0, Pavlović A. (cap) 22, Moslavac L. 0, Petrović Z. 15, Sabo D. 0, Pažin D. 2, Fuis P. 0, Ključec R. 5,
27. KK “KOPRIVNICA” KK “IVANČICA”  67 : 59 (24:20, 13:16, 11:16, 19:7)
Koprivnica: Kuzmić D. 19 (2×3), Beljan V. 26 (3×3), Mihoković R. 0, Jančijev Z. 12 (2×3), Rubin B. 3, Antolić G. (cap) -, Lončarić D. -, Poznić I. -, Relja L. -, Benotić T. 3 (1×3), Stajku A. 4,
Ivančica: Zidar K. -, Herceg S. 6, Saymeldahr R. 0, Ranogajec B. 0, Morović E. 0, Mlinarić M. 2, Bigec J. 26 (4×3), Taučer R. (cap) 3 (1×3), Ostoić E. 9 (3×3), Uršulin K. 6, Mohenski A. 0, Smontara K. 7,
28. KK “PODRAVAC” KK “BJELOVAR” 114 : 79 (30:17, 33:25, 22:21, 29:16)
Podravac: Zadravec S. 30 (1×3), Zadravec J. 17 (1×3), Hrženjak M. 3 (1×3), Balatinec M. 18 (4×3), Šestak N. (cap) 21, Križić B. 7, Cestar A. 0, Ratković M. 2, Odobašić I. 4, Šenvald T. 6, Vrdoljak J.Z. 6,
Bjelovar: Šobak M. 8 (1×3), Vrinjanin B. (cap) 27, Feješ S. 0, Šormaz J. 0, Geček P. 5, Čurić M. 4, Lovrić P. 3, Stjepanović I. 4, Lukčin M. 18 (3×3), Laić N. 6, Kelava M. 4,
29. KK “VINDIJA” KK “MEĐIMURJE”   57 : 84 (9:22, 19:19, 15:25, 14:18)
Vindija: Putar L. 12 (1×3), Skupnjak A. 12 (2×3), Cesarec M. 2, Pizek H. (cap) 5 (1×3), Kuparić K. 9 (1×3), Mihoković D. 11 (2×3), Mohorić A. 0, Kraljević S. 2, Koljnrekaj L. -, Kovačić B. 0, Rešetar K. 2, Grđan V. 2,
Međimurje: Novak M. 3, Pongrac T. 2, Kranjčec M. 13 (3×3), Drk I. 19 (5×3), Golik I. 13 (1×3), Ostoja D. 6, Kranjčec S. 11 (2×3), Horvat S. (cap) 9 (1×3), Bartolić L. 3, Rusak L. 2, Čajić I. 3,
30. KK “RADNIK”  – KK “GRAFIČAR”   55 : 89 (11:21, 12:29, 15:24, 17:15)

ZAMJENA DOMAĆINSTVA

Radnik: Maslić T. 18 (1×3), Matoić T. 14 (1×3), Nervo D. (cap) 0, Glamuzina M. 6 (2×3), Funtak I. 0, Kurpez M. 2, Orak S. 0, Hrandek B. 9 (1×3), Prstec B. 2, Matoić M.S. 1, Kirin M. 3,
Grafičar: Križanić S. 0, Nakić A. 10 (2×3), Svaty A. 12 (1×3), Mikec D. 0, Božić A. 22, Šamarija K. 8, Novak M. 14, Stjepić F. 2, Vađunec B. 0, Prprović L. (cap) 17 (1×3), Hrelec N. 4, Hrešć S. 0,

 

6. KOLO

31. KK “GRAFIČAR” Ludbregslobodan
32. KK “MEĐIMURJE” KK “RADNIK” 97 : 89 (22:22, 25:18, 27:22, 23:27)
Međimurje: Novak M. 11 (3×3), Pongrac T. 0, Drk I. 12 (1×3), Golik I. 11 (1×3), Ostoja D. 15, Kranjčec S. 17, Horvat S. 7 (1×3), Bartolić L. 0, Rusak L. 0, Kljajić V. 0, Krajačić D. (cap) 24 (2×3),
Radnik: Maslić T. 32 (3×3), Matoić T. 24 (2×3), Nervo D. (cap) 10 (1×3), Glamuzina M. -, Kurpez M. 5 (1×3), Hrandek B. 8 (1×3), Prstec B. 2, Matoić M.S. -, Kirin M. 8 (2×3), Topljak D. -,
33. KK “BJELOVAR” BjelovarKK “VINDIJA” Varaždin

78 : 63 (16:18, 14:9, 24:16, 24:20)

Bjelovar: Šobak M. 18 (3×3), Vrinjanin B. (cap) 17, Bosanac L. 4, Laić N. 3 (1×3), Feješ S. 0, Šormaz J. 2, Geček P. 1, Čurić M. 5, Lovrić P. 3 (1×3), Stjepanović I. 19 (3×3), Lukčin M. 6,
Vindija: Putar L. 4, Skupnjak A. (cap) 9, Cesarec M. -, Jerčić K. 2, Mohorić A. 2, Kuparić K. 11 (1×3), Kovačić B. 7, Mihoković D. 20 (3×3), Rešetar K. 8, Kraljević S. -,
34. KK “IVANČICA” IvanecKK “PODRAVAC” Virje  73 : 110 (20:27, 14:27, 26:31, 13:25)
Ivančica: Zidar K. 2, Herceg S. 20 (1×3), Saymeldahr R. 0, Ranogajec B. 4, Morović E. (cap) 2, Bigec J. 12 (2×3), Ostoić E. 0, Uršulin K. 3, Mohenski A. 0, Rožman F. 14 (2×3), Herceg D. 16 (1×3),
Podravac: Zadravec S. 35 (4×3), Zadravec J. 9, Hrženjak M. 11 (2×3), Balatinec M. 19 (3×3), Šestak N. (cap) 9, Križić B. -, Cestar A. 2, Ratković M. 0, Odobašić I. 9,  Vrdoljak J.Z. 0, Kuzmić I. 8 (1×3), Kuzmić L. 8,
35. KK “VIRKA” KK “KOPRIVNICA”  58 : 66 (11:16, 18:26, 16:7, 13:17)
Virka: Manojlović M. 0, Sabo D. -, Ferenčević M. 22 (3×3), Ključec R. -, Petrović M. 6, Petrović S. 12 (1×3), Pavlović A. (cap) 11, Moslavac L. 0, Krakić I. 4, Pažin D. -, Petrović Z. 3, Prevedan S. -,
Koprivnica: Benotić T. 0, Relja L. -, Periša V. -, Kuzmić D. 13, Beljan V. (cap) 18 (1×3), Mikor F. 0, Mihoković R. 0, Jančijev Z. 15 (5×3), Balaško J. 18 (1×3), Lončarić D. -, Stajku A. 2,
36. KK “LABRADA 1970-ŽURKO” KK “PETAR ZRINSKI”  84 : 85 (27:19, 21:29, 16:15, 20:22)
Labrada 1970-Žurko: Katić L. (cap) 12 (2×3), Šutalo J. 5, Blažević L. 23, Cvitković M. 5 (1×3), Biloš V. 2, Vugec M. -, Hordov T. 24 (3×3), Vujatović L. 13 (1×3), Bašić M. -, Antolić B. 0,
Petar Zrinski: Prstec T. 10, Kravus H. 16 (1×3), Tomić F. 16 (1×3), Topić A. 18 (1×3), Fašaić D. 15 (3×3), Drvenkar M. -, Horvat L. (cap) 4, Sokolić B. -, Jaklinović M. 6, Mijatović I. -,

 

TABLICA NAKON 6. KOLA

Rbr
Ekipa
Br. utakmica
Pobjede
Porazi
Postignuti koševi
Primljeni koševi
Razlika koševa
Bodovi
1.
Međimurje
6
6
0
508
436
72
12
2.
Podravac
6
5
1
557
436
121
11
3.
Grafičar
5
4
1
447
331
116
9
4.
Petar Zrinski
6
3
3
466
479
-13
9
5.
Bjelovar
6
3
3
505
518
-13
9
6.
Labrada 1971-Žurko
5
3
2
410
392
18
8
7.
Koprivnica
6
2
4
420
473
-53
8
8.
Radnik
5
2
3
385
410
-25
7
9.
Ivančica
5
2
3
361
395
-34
7
10.
Virka
5
0
5
339
408
-69
5
11.
Vindija
5
0
5
306
526
-120
5

 

 

 

 

 

Sličan sadržaj

Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Slažem se Uvjeti korištenja