Druga muška liga Sjever

Druga muška liga Sjever: Rezultati 2. kola

 

 KK “GRAFIČAR” LudbregKK “KOPRIVNICA” Koprivnica

89 : 63 (22:14, 25:11, 23:18, 19:20)

Grafičar: Križanić S. 0, Nakić A. 8, Svaty A. 15 (3×3), Mikec D. 6, Božić A. 24 (1×3), Novak M. 8 (1×3), Stjepić F. -, Vađunec B. 4, Prpović L. (cap) 16, Hrelec N. 2, Mužic L. -, Šamarija A. 6
Koprivnica: Relja L. 0, Kuzmić D. 5, Beljan V. (cap) 19 (1×3), Mikor F. 0, Mihoković R. 4, Jančijev Z. 9 (3×3), Balaško J. 20 (4×3), Stajku A. 6, Rubin B. -, Petričević M. –
KK “MEĐIMURJE” ČakovecKK “PETAR ZRINSKI” Vrbovec

91 : 77 (40:15, 17:13, 12:31, 22:18)

Međimurje: Novak M. (cap) 4, Pongrac T. -, Kranjčec M. 10, Rusak L. 3, Mićanović D. -, Drk I. 15 (3×3), Golik I. 14, Ostoja D. 8, Kljaić V. 0, Kranjčec S. 9 (1×3), Horvat S. 7, Krajačić D. 21 (4×3),
Petar Zrinski: Mikac Ve. 0, Prstec T. 15 (1×3), Kravus H. 20 (3×3), Jaklinović M. 4, Tomić F. 13 (1×3), Topić A. 22 (1×3), Fašaić D. (cap) -, Mijatović I. 1, Drvenkar M. -, Horvat L. 2,
 KK “BJELOVAR” BjelovarKK “LABRADA 1970-ŽURKO” Trakošćan

92 : 99 (20:20, 23:28, 33:24, 16:27)

Bjelovar: Šaobak M. 16, Vrinjanin B. (cap) 41 (1×3), Bosanac L. 0, Lovrić R. -, Kelava M. 22, Feješ S. 0, Šormaz J. -, Geček P. 2, Čurić M. 0, Lovrić P. 0, Stjepanović I. 6, Lukčin M. 5,
Labrada 1970-Žurko: Katić L. 26 (5×3), Šutalo J. 0, Blažević L. 15, Hordov T. 31 (2×3), Bašić M. -, Viduka N. 3 (1×3), Panza T. -, Pavlinić Čulin F. (cap) 1, Vujatović L. 19 (1×3), Cvitković M. 0, Antolić B. 0, Biloš V. 4,
8. KK “RADNIK” KriževciKK “PODRAVAC” Virje, ZAMJENA DOMAĆINSTVA

77 : 86 (19:22, 21:8, 13:29, 24:27)

Radnik: Maslić T. 24 (2×3), Matoić T. 22 (2×3), Nervo D. (cap) 0, Kurpez M. 15 (2×3), Orak S. 3 (1×3), Hrandek B. 9 (1×3), Matoić M.S. 0, Prstec B. 0,Selak M.F. 0, Glamuzina M. 4 (1×3),
Podravac: Zadravec S. 15 (1×3), Zadravec J. 18 (1×3), Vedriš M. 7, Hrženjak M. 0, Balatinec M. 20 (1×3), Kuzmić I. 5 (1×3), Šestak N. (cap) 19, Križić B. 0, Vrdoljak J. 0, Cestar A. 0, Ratković M. 0, Kuzmić L. 2
12. KK “IVANČICA” IvanecKK “VIRKA” Virovitica

86 : 65 (13:19, 29:16, 23:21, 21:9)

Ivančica: Rožman F. 18 (4×3), Zidar K. 0, Smontara K. 4, Herceg D. 7, Herceg S. 12, Saymeldahr R. 0, Ranogajec B. 9 (1×3), Morović E. 3, Mlinarić M. 9 (1×3), Bigec J. 18 (4×3), Taučer R. (cap) 6, Uršulin K. 7
Virka: Golub V. 18, Sabo D. 0, Ferenčević M. 19 (3×3), Manojlović M. 0, Petrović S. 0, Petrović M. 2, Pavlović A. (cap) 17, Moslavac L. 2, Ključec R. 2, Petrović Z. 5, Ivšić G. 0,
Rbr
Ekipa
Br. utakmica
Pobjede
Porazi
Postignuti koševi
Primljeni koševi
Razlika koševa
Bodovi
1.
Grafičar
2
2
0
169
119
50
4
2.
Podravac
2
2
0
168
131
37
4
3.
Međimurje
2
2
0
169
144
25
4
4.
Radnik
2
1
1
169
155
14
3
5.
Bjelovar
2
1
1
182
172
10
3
6.
Labrada 1971-Žurko
2
1
1
166
170
-4
3
7.
Ivančica
1
1
0
86
65
21
2
8.
Petar Zrinski
2
0
2
133
171
-38
2
9.
Virka
2
0
2
138
176
-38
2
10.
Koprivnica
2
0
2
132
181
-49
2
11.
Vindija
1
0
1
54
82
-28
1

Sličan sadržaj

Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Slažem se Uvjeti korištenja