HT Premijer ligaPremijer ženska ligaPrva Muška Liga

Tjedni raspored HT Premijer, Premijer ženske i Prve muške lige

Šibenka i Alkar na Sportskoj televiziji

Za vikend ponovno pratimo tri seniorske nacionalne i jedinstvene lige – ukupno 18 utakmica Hrvatski Telekom Premijer lige te Premijer ženske i Prve muške lige. Utakmicu između Šibenke i Alkara pratite na Sportskoj televiziji, a sve ostale na prvom portalu za prijenos domaće košarke uživo – HKS TV-u.

HT PREMIJER LIGA, 16. KOLO

KK FURNIR – KK ZADAR
20. siječnja 2023. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, u 20:00 sati.


KK DEPOLINK ŠKRLJEVO – KK DINAMO-ZAGREB
21. siječnja 2023. u Čavlima, u dvorani “Mavrinci”, u 18:00 sati.


KK BOSCO – KK ZABOK
21. siječnja 2023. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, u 20:00 sati.


GKK ŠIBENKA – KK ALKAR
21. siječnja 2023. u Šibeniku, u SD “Baldekin”, Stjepana Radića 44, u 20:10 sati. –> 📺 SPORTSKA TELEVIZIJA


KK CIBONA – KK GORICA
22. siječnja 2023. u Zagrebu, u KC “Dražen Petrović”, Savska 30, u 18:00 sati.


KK SPLIT – KK CEDEVITA JUNIOR
23. siječnja 2023. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani “Split”, Ulica slobode 16 b, u 19:00 sati.

 

PREMIJER ŽENSKA LIGA, 13. kolo

KAŽLŽKK Ragusa

21. siječnja 2023. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, s početkom u 15:15 sati.


ŽKK OrkaŽKK Split

22. siječnja 2023. u Zagrebu, u Dvorani 3 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, u 16:00 sati.     


ŽKK Brod na SaviŽKK Zagreb

22. siječnja 2023. u Slavonskom Brodu, u ŠD “Vijuš” Stanka Vraza 2a, u 17:30 sati. 


ŽKK Plamen PožegaŽKK Šibenik

22. siječnja 2023. u Požegi, u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc”, A. Kanižlića 14, u 18:00 sati.   


ŽKK Pula MoviterKK FSV

22. siječnja 2023. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, u 19:00 sati.    


KK Trešnjevka 2009ŽKK Medveščak

22. siječnja 2023. u Zagrebu, u Dvorani 3 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, u 19:00 sati.     

  

PRVA MUŠKA LIGA, 15. kolo

KK Vrijednosnice OsijekHAKK Mladost

20. siječnja 2023. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, u 17:00 sati.  


KK Jazine ArbanasiKK Stoja

21. siječnja 2023. u Zadru, u dvorani “Krešimir Ćosić”, Splitska 3, u 16:00 sati.  


KK Ribola KaštelaKK Kvarner 2010

21. siječnja 2023. u Kaštel Sućurcu, u SD “Sokolana”, Braće Radić 1 b, u 16:00 sati.    


KK Omiš Čagalj ToursKK Dubrovnik

21. siječnja 2023. u Omišu, u GSD Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, u 17:00 sati.


KK Hermes AnaliticaKK Opus Puntamika

21. siječnja 2023. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, u 18:00 sati. 


KK ZagrebKK Samobor

22. siječnja 2023. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, u 16:00 sati. 

Sličan sadržaj