HT Premijer ligaPremijer ženska ligaPrva Muška Liga

Tjedni raspored HT Premijer (promjena!), Premijer ženske i Prve muške lige

HT PREMIJER LIGA, 3. KOLO

U odnosu na ranije objavljeni raspored, došlo je do promjene dana i mjesta odigravanja utakmice Cedevita Junior – Cibona. Tako će se zagrebački derbi, umjesto u subotu, odigrati u nedjelju, 16. listopada 2022 u dvorani 2 Doma sportova.

KK Zadar – KK DepoLink Škrljevo

14. listopada 2022. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, 18:00 sati.


KK Split – KK Furnir

14. listopada 2022. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani “Split”, Ulica slobode 16 b, u 19:00  sati.  


KK Dinamo-Zagreb – KK Bosco

15. listopada 2022. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, u 18:00 sati. 


KK Gorica – GKK Šibenka  

15. listopada 2022. u Velikoj Gorici, u GSD Velika Gorica, Rakarska ulica 19, u 18:00 sati.


KK Cedevita Junior – KK Cibona

16. listopada 2022. u Zagrebu, u Dvorani 2 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, u 18:00 sati.

📺 -> prijenos uživo na MaxSport 2 kanalu!


KK Zabok – KK Alkar

16. listopada 2022. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, u 18:00 sati

 

PREMIJER ŽENSKA LIGA, 3. KOLO

KAŽLKK FSV

15. listopada 2022. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, u 15:15 sati.


KK Trešnjevka 2009ŽKK Šibenik

15. listopada 2022. u Zagrebu, u Dvorani 3 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, u 18:00 sati.


ŽKK OrkaŽKK Zagreb

16. listopada 2022. u Zagrebu, u SD “Dubrava”, Đure Prejca 2, u 16:00 sati.   


ŽKK Plamen PožegaŽKK Ragusa

16. listopada 2022. u Požegi, u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc”, A. Kanižlića 14, u 19:00 sati.


ŽKK Brod na SaviŽKK Medveščak

16. listopada 2022. u Slavonskom Brodu, u ŠD “Vijuš” Stanka Vraza 2a, u 19:00 sati.   


ŽKK Pula MoviterŽKK Split

19. listopada 2022. u Puli, u Domu sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, u 17:00 sati.     

 

PRVA MUŠKA LIGA, 3. KOLO

KK Jazine ArbanasiKK Samobor

15. listopada 2022. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, u 15:00 sati.


KK Vrijednosnice OsijekKK Sonik-Puntamika

15. listopada 2022. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, u 17:00 sati.   


KK Omiš Čagalj ToursHAKK Mladost

15. listopada 2022. u Omišu, u GSD Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, u 17:00 sati.


KK StojaKK Kvarner 2010

15. listopada 2022. u Puli, u dvorani Stoja, Brijunska 5, u 19:00 sati.


KK ZagrebKK Dubrovnik

15. listopada 2022. u Zagrebu, u Domu košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/26, u 19:00 sati.


KK Hermes AnaliticaKK Ribola Kaštela

16. listopada 2022. u Zagrebu, u KC “Dražen Petrović”, Savska 30, u 16:00 sati.

 

*Sve utakmice možete pratiti na HKS TV-u, a eventualne promjene u prijenosima će biti pravovremeno objavljene.

Sličan sadržaj