HT Premijer ligaPremijer ženska ligaPrva Muška Liga

Tjedni raspored HT Premijer, Premijer ženske i Prve muške lige

HT PREMIJER LIGA, 11. KOLO

KK GORICA – KK FURNIR
11. prosinca 2022. u Velikoj Gorici, u GSD Velika Gorica, Rakarska ulica 19, s početkom u 18:00 sati.


KK ZABOK – KK DINAMO-ZAGREB
10. prosinca 2022. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 19:00 sati.


KK ALKAR – KK CEDEVITA JUNIOR
9. prosinca 2022. u Sinju, u ŠD “Ivica Glavan – Ićo”, Trg Gojka Šuška 16, s početkom u 20:00 sati.


GKK ŠIBENKA – KK ZADAR
11. prosinca 2022. u Šibeniku, u SD “Baldekin”, Stjepana Radića 44, s početkom u 18:00 sati.


KK SPLIT – KK BOSCO (ZAMJENA DOMAĆINSTVA)
13. prosinca 2022. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani “Split”, Ulica slobode 16 b, s početkom u 17:00 sati.


KK CIBONA – KK DEPOLINK ŠKRLJEVO
9. prosinca 2022. u Zagrebu, u KC “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 20:00 sati.

 

PREMIJER ŽENSKA LIGA, 10. KOLO

KK FSVŽKK Šibenik

11. prosinca 2022. u Rijeci, u Dvorani Mladosti, Trg Viktora Bubnja 1, s početkom u 16:00 sati.


ŽKK RagusaŽKK Medveščak

10. prosinca 2022. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Liechtensteinov put 10, s početkom u 19:00 sati.   


KAŽLŽKK Zagreb

11. prosinca 2022. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, s početkom u 15:15 sati.   


ŽKK Plamen PožegaŽKK Split

10. prosinca 2022. u Požegi, u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc”, A. Kanižlića 14, s početkom u 18:00 sati.


KK Trešnjevka 2009ŽKK Pula Moviter

11. prosinca 2022. u Zagrebu, u Dvorani 3 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, s početkom u 18:00 sati.


ŽKK Brod na SaviŽKK Orka

11. prosinca 2022. u Slavonskom Brodu, u ŠD “Vijuš” Stanka Vraza 2a, s početkom u 17:30 sati.

 

PRVA MUŠKA LIGA, 11. KOLO

KK Vrijednosnice OsijekKK Kvarner 2010

11. prosinca 2022. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, s početkom u 16:30 sati.


KK Hermes AnaliticaKK Omiš Čagalj Tours

10. prosinca 2022. u Zagrebu, u KC “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 18:00 sati.


KK Ribola KaštelaKK Zagreb

10. prosinca 2022. u Kaštel Sućurcu, u SD “Sokolana”, Braće Radić 1 b, s početkom u 16:30 sati.


KK Opus PuntamikaKK Jazine Arbanasi

10. prosinca 2022. u Zadru, u Dvorani 3 SC “Višnjik”, Splitska 3, s početkom u 15:00 sati.   


HAKK MladostKK Stoja

11. prosinca 2022. u Zagrebu, u Domu košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/26, s početkom u 17:00 sati.


KK DubrovnikKK Samobor

11. prosinca 2022. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Linchensteinov put 10, s početkom u 19:00 sati.


Zaostala utakmica 7. kola:

KK Opus PuntamikaHAKK Mladost

21. prosinca 2022. u Zadru, u Dvorani 3 SC “Višnjik”, Splitska 3, s početkom u 20:30 sati.

Sličan sadržaj