HT Premijer ligaPremijer ženska ligaPrva Muška Liga

Tjedni raspored HT Premijer, Premijer ženske i Prve muške lige

HT PREMIJER LIGA, 7. KOLO

KK CibonaKK Cedevita Junior

22. listopada 2021. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30,  u 18:00 sati.  ⇒ Arena Sport


KK GoricaKK Adria Oil Škrljevo

23. listopada 2021. u Velikoj Gorici, u Gradskoj sportskoj dvorani Velika Gorica, Rakarska ulica 19, u 17:00 sati.  ⇒  HTV 2


GKK ŠibenkaKK Zadar

23. listopada 2021. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani “Baldekin”, Stjepana Radića 44, u 17:30 sati.  ⇒ HKS TV


KK Sonik Puntamika – KK Zabok

23. listopada 2021. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, u 18:00 sati.  ⇒ HKS TV 


KK Vrijednosnice OsijekKK Split

24. listopada 2021. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, u 17:00  sati.  ⇒ HKS TV


KK AlkarKK Furnir

24. listopada 2021. u Sinju, u ŠD “Ivica Glavan – Ićo”, Trg Gojka Šuška 16, u 18:00 sati.  ⇒ HKS TV 

 

PREMIJER ŽENSKA LIGA, 4. KOLO

ŽKK Brod na Savi – KAŽL

23. listopada 2021. u Slavonskom Brodu, u ŠD “Vijuš” Stanka Vraza 2a, u 19:30 sati


ŽKK Ragusa – ŽKK Trešnjevka 2009

23. listopada 2021. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Liechtensteinov put 10, u 16:00 sati


KK Mursa Osijek – ŽKK Šibenik

23. listopada 2021. u Osijeku, u SD “Jug”, Kralja Petra Svačića 67, u 18:00 sati   ODGOĐENO

Utakmica je odgođena po naputku HZJZ-a zbog pozitivnog nalaza igračica ŽKK Šibenik na COVID-19.


ŽKK Medvešcak – ŽKK Zagreb

23. listopada 2021. u Zagrebu, u ŠŠD “Peščenica”, Ulica Grada Gospića 1, u 18:00 sati


ŽKK Split – ŽKK Pula Moviter

24. listopada 2021. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, u 15:45 sati


KK FSV – ŽKK Plamen Požega

24. listopada 2021. u Rijeci, u SD “Dinka Lukarića” na Kozali,  u 16:00 sati

 

PRVA MUŠKA LIGA, 5. KOLO

KK Dinamo ZagrebKK Bosco

23. listopada 2021. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, u 15:30 sati.  


KK Omiš Čagalj ToursKK Samobor

23. listopada 2021. u Omišu, u Gradskoj sportskoj dvorani Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, u 17:00 sati.   


KK MedveščakKK Ribola Kaštela

23. listopada 2021. u Zagrebu, u Domu košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/26, u 18:30 sati.


KK Kvarner 2010KK Jazine Arbanasi

23. listopada 2021. u Rijeci, u Dvorani Mladosti, Trg Viktora Bubnja 1, u 19:00 sati.   


KK ZapruđeKK Hermes Analitica

24. listopada 2021. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, u 17:45 sati.   


KK AmforaKK Dubrovnik

24. listopada 2021. u Gradskoj dvorani Makarska, Ulica Europske zajednice 1, u 18:00 sati.    

 

 

 

 

Sličan sadržaj