HT Premijer liga

Kup ‘Krešimir Ćosić’: Cibona pobijedila Adria Oil Škrljevo, poznati svi polufinalisti

CIBONA – ADRIA OIL ŠKRLJEVO 93:72 (27-28, 24-12, 22-19, 20-13)

Cibona se pobjedom nad Adria Oil Škrljevom  rezultatom 93-72 plasirala u polufinale Kupa ”Krešimir Ćosić”. U polufinale su se plasirali još Split, Zadar i Furnir, a izvlačenje polufinalnih parova je predviđeno za sutra u 11:00 sati u prostorijama HKS-a.

Cibona je u utakmicu ušla pomalo nervozno na što je ukazivao rezultat prve četvrtine (27-28), da bi nakon toga odigrala mnogo bolje u obrani i na poluvrijeme otišla s dvoznamenkastom razlikom (51-40). U trećoj četvrtini se Škrljevo opet približilo na samo poen zaostatka (57-56), na što Vukovi odgovaraju serijom 16:3 i na koncu utakmicu privode kraju uvjerljivom razlikom.

Darko Planinić, igrač Cibone:

Jako važna pobjeda za nas u ovom trenutku s obzirom da smo promijenili trenera s kojim smo odradili 2 kvalitetna treninga. Bilo je dosta uspona i padova u igri, a opet smo utakmicu priveli kraju s većom razlikom. Drago mi je zbog toga. Treba nam malo vremena da se trener privikne na nas, mi na njega i na sve novo što smo dosad mijenjali. Idemo dalje rasti utakmicu po utakmicu, trening po trening.

🔴 Kup KĆ: KK Cibona – KK Adria Oil Škrljevo 🗓 03.02.2021 ⏳ 18 h