HT Premijer liga Liga za prvaka Druge ženske lige Prva Muška Liga Prva Ženska Liga

Tjedni raspored seniorskih natjecanja: HT Premijer, Prva ženska i Prva muška liga te Liga za prvaka Druge ženske lige

HT Premijer liga, 21. kolo

KK ADRIA OIL ŠKRLJEVO – KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK

odigrat će se 7. ožujka 2020. u Čavlima, u dvorani “Mavrinci”, s početkom u 19:00 sati. ⇒ HKS TV


KK ZABOK – KK CIBONA

odigrat će se 8. ožujka 2020. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 17:00 sati.  ⇒ HTV 2


KK GORICA – KK ZADAR

odigrat će se 6. ožujka 2020. u Velikoj Gorici, u Gradskoj sportskoj dvorani Velika Gorica, Rakarska ulica 19, s početkom u 18:00 sati. ⇒ Arena sport TV


KK SONIK PUNTAMIKA – KK DUBRAVA FURNIR

odigrat će se 7. ožujka 2020. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 19:00 sati. ⇒ HKS TV


KK HERMES ANALITICA – KK SPLIT

odigrat će se 6. ožujka 2020. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 18:00 sati. ⇒ HKS TV


GKK ŠIBENKA – KK ALKAR

odigrat će se 7. ožujka 2020. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani “Baldekin”, Stjepana Radića 44, s početkom u 20:00 sati. ⇒ HKS TV

 

Prva ženska liga, 16. kolo

KK FSV – ŽKK Zadar

će se odigrati 7. ožujka 2020. u Rijeci, u SD “Dinka Lukarića” na Kozali, s početkom u 17:30 sati


ŽKK Ragusa – ŽKK Plamen Požega

će se odigrati 7. ožujka 2020. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Linchensteinov put 10, s početkom u 16:00 sati  


 ŽKK Šibenik – ŽKK Trešnjevka 2009

će se odigrati 7. ožujka 2020. u Šibeniku, u ŠD “Baldekin”, Stjepana Radića bb, s početkom u 17:00 sati


ŽKK Split – ŽKK  Medveščak

će se odigrati 7. ožujka 2020. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, s početkom u 15:45 sati


ŽKK Brionka  Pula – ŽKK Zagreb

će se odigrati 7. ožujka 2020. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, s početkom u 17:30 sati

 

Prva muška liga, 19. kolo

KK Omiš Čagalj ToursKK Ribola Kaštela

odigrat će se 7. ožujka 2020. u Omišu, u Gradskoj sportskoj dvorani Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, s početkom u 20:00 sati.   


KK Jazine ArbanasiKK Rudeš

odigrat će se 8. ožujka 2020. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 12:00 sati.     


KK SesveteKK Dubrovnik

odigrat će se 7. ožujka 2020. u Sesvetama, u Dvorani SŠ Jelkovec, Ulica Vladimira Stahuljaka 1, s početkom u 17:30 sati.  


KK ZapruđeAKK Universitas

odigrat će se 8. ožujka 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 13:00 sati.


KK Cedevita JuniorKK Samobor

odigrat će se 8. ožujka 2020. u Zagrebu, u Domu košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/26, s početkom u 18:00 sati.       


KK Pula 1981KK Bosco

odigrat će se 7. ožujka 2020. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, s početkom u 20:00 sati. 

                       

Liga za prvaka Druge ženske lige i popunu Prve ženske lige, 3. kolo

KK Mursa VROS – ŽKK Folka Borovje

će se odigrati 7. ožujka 2020. u Osijeku, u SD “Jug”, Ulica kralja Petra Svačića 67, s početkom u 16:00 sati

ŽKK Vodice – ŽKK Jabuka Zaprešić

će se odigrati 7. ožujka 2020. u dvorani OŠ Čista Velika, s početkom u 16:00 sati

KAŽL – ŽKK Koprivnica

će se odigrati 7. ožujka 2020. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, s početkom u 13:15 sati

Sličan sadržaj