HT Premijer liga Prva Muška Liga Prva Ženska Liga

Tjedni raspored seniorskih natjecanja: HT Premijer liga, Prva ženska liga, Prva muška liga

HT PREMIJER LIGA, 19. kolo

Utakmicu između Alkara i Splita pogledajte na Areni sport TV, a sve ostale na HKS TV-u.

KK ZabokKK Vrijednosnice Osijek

odigrat će se 8. veljače 2020. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 19:00  sati.      


KK GoricaKK Adria Oil Škrljevo

odigrat će se 8. veljače 2020. u Velikoj Gorici, u Gradskoj sportskoj dvorani Velika Gorica, Rakarska ulica 19, s početkom u 18:00 sati.         


KK Sonik PuntamikaKK Cibona

odigrat će se 9. veljače 2020. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 17:00 sati.                 


KK Hermes AnaliticaKK Zadar

odigrat će se 9. veljače 2020. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 18:00 sati.       


KK Dubrava FurnirGKK Šibenka

odigrat će se 8. veljače 2020. u Zagrebu, u SD “Dubrava”, Đure Prejca 2, s početkom u 17:00 sati.  


KK Alkar – KK Split

odigrat će se 7. veljače 2020. u Sinju, u ŠD “Ivica Glavan – Ićo”, Trg Gojka Šuška 16, s početkom u 18:00 sati.  ⇒  Arena Sport

 

PRVA ŽENSKA LIGA, 13. kolo

ŽKK  Medveščak – KK FSV

će se odigrati 9. veljače 2020. u Zagrebu, u ŠŠD “Peščenica”, Ulica Grada Gospića 1, s početkom u 17:30 sati


ŽKK Trešnjevka 2009 – ŽKK Zagreb

će se odigrati 8. veljače 2020. u Zagrebu, u Dvorani 3 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, s početkom u 16:00 sati


ŽKK Plamen Požega – ŽKK Brionka  Pula

će se odigrati 9. veljače 2020. u Požegi, u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc”, A. Kanižlića 14, s početkom u 20:00 sati


ŽKK Zadar – ŽKK Split

će se odigrati 8. veljače 2020. u Zadru, u Dvorani 3 SC “Višnjik”, Splitska 3, s početkom u 19:00 sati


ŽKK Ragusa – ŽKK Šibenik

će se odigrati 9. veljače 2020. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Linchensteinov put 10, s početkom u 16:00 sati

 

PRVA MUŠKA LIGA, 15. kolo

KK SesveteKK Ribola Kaštela

odigrat će se 8. veljače 2020. u Sesvetama, u Dvorani SŠ Jelkovec, Ulica Vladimira Stahuljaka 1, s početkom u 19:30 sati.       


KK ZapruđeKK Jazine Arbanasi

odigrat će se 9. veljače 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 12:45 sati.     


KK Cedevita JuniorKK Omiš Čagalj Tours

odigrat će se 9. veljače 2020. u Zagrebu, u Domu košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/26, s početkom u 18:00 sati.     


KK Pula 1981KK Rudeš

odigrat će se 8. veljače 2020. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, s početkom u 15:00 sati.     


KK BoscoKK Dubrovnik

odigrat će se 8. veljače 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 17:00 sati.     


KK SamoborAKK Universitas

odigrat će se 9. veljače 2020. u Samoboru, u Sportskoj dvorani Samobor, Andrije Hebranga 26 a, s početkom u 17:00 sati.    

 

Sličan sadržaj

Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Slažem se Uvjeti korištenja