HT Premijer liga Prva Muška Liga Prva Ženska Liga

Tjedni raspored seniorskih natjecanja: HT Premijer liga, Prva ženska i Prva muška liga

HT Premijer liga – 18. kolo

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK – KK SPLIT

odigrat će se 1. veljače 2020. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, s početkom u 13:00 sati. ⇒ HKS TV


KK DUBRAVA FURNIR – KK ALKAR

odigrat će se 31. siječnja 2020. u Zagrebu, u SD “Dubrava”, Đure Prejca 2, s početkom u 20:00 sati. ⇒ HKS TV


KK ZADAR – GKK ŠIBENKA

odigrat će se 3. veljače 2020. u Zadru, u dvorani “Krešimir Ćosić”, Splitska 8, s početkom u 18:00 sati. ⇒ Arena Sport


KK CIBONA – KK HERMES ANALITICA

odigrat će se 3. veljače 2020. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 18:00 sati. ⇒ HKS TV


KK ADRIA OIL ŠKRLJEVO – KK SONIK PUNTAMIKA

odigrat će se 2. veljače 2020. u Čavlima, u dvorani “Mavrinci”, s početkom u 17:00 sati. ⇒ HKS TV


KK ZABOK – KK GORICA

odigrat će se 1. veljače 2020. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 19:00 sati. ⇒ HKS TV


Prva ženska liga (12. kolo)

KK FSV – ŽKK Šibenik

će se odigrati 1. veljače 2020. u Rijeci, u SD “Dinka Lukarića” na Kozali, s početkom u 16:00 sati


ŽKK Split – ŽKK Ragusa

će se odigrati 2. veljače 2020. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, s početkom u 15:45 sati


ŽKK Brionka  Pula – ŽKK Zadar

će se odigrati 1. veljače 2020. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, s početkom u 17:00 sati


ŽKK Zagreb – ŽKK Plamen Požega

će se odigrati 2. veljače 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 16:15 sati


ŽKK  Medveščak – ŽKK Trešnjevka 2009

će se odigrati 1. veljače 2020. u Zagrebu, u ŠŠD “Peščenica”, Ulica Grada Gospića 1, s početkom u 20:00 sati


 

Prva muška liga (14. kolo)

KK Ribola KaštelaAKK Universitas

odigrat će se 2. veljače 2020. u Kaštel Sućurcu, u Sportskoj dvorani “Sokolana”, Braće Radić 1 b, s početkom u 12:30 sati.     


KK DubrovnikKK Samobor

odigrat će se 1. veljače 2020. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Linchensteinov put 10, s početkom u 16:00 sati.         


KK RudešKK Bosco

odigrat će se 1. veljače 2020. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 19:00 sati.    


KK Omiš Čagalj ToursKK Pula 1981

odigrat će se 1. veljače 2020. u Omišu, u Gradskoj sportskoj dvorani Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, s početkom u 19:00 sati.   


KK Jazine ArbanasiKK Cedevita Junior

odigrat će se 2. veljače 2020. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 19:00 sati.


KK SesveteKK Zapruđe

odigrat će se 1. veljače 2020. u Sesvetama, u Dvorani SŠ Jelkovec, Ulica Vladimira Stahuljaka 1, s početkom u 17:00 sati.

Sličan sadržaj

Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Slažem se Uvjeti korištenja