HT Premijer liga Premijer ženska liga Prva Muška Liga

Tjedni raspored seniorskih liga: HT Premijer liga, Prva ženska liga, Prva muška liga

HT Premijer liga – 16. kolo

KK Vrijednosnice OsijekKK Dubrava Furnir

odigrat će se 19. siječnja 2020. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, s početkom u 17:00 sati. ⇒ HKS TV


KK ZadarKK Split

odigrat će se 17. siječnja 2020. u Zadru, u dvorani “Krešimir Ćosić”, Splitska 8, s početkom u 18:00 sati.  ⇒ Arena Sport


KK CibonaKK Alkar

odigrat će se 18. siječnja 2020. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 18:00 sati.   ⇒ HKS TV


KK Adria Oil ŠkrljevoGKK Šibenka

odigrat će se 18. siječnja 2020. u Čavlima, u dvorani “Mavrinci”, s početkom u 19:00 sati.  ⇒ HKS TV


KK ZabokKK Hermes Analitica

odigrat će se 18. siječnja 2020. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 19:00 sati.  ⇒ HKS TV    


KK Gorica – KK Sonik Puntamika

odigrat će se 18. siječnja 2020. u Velikoj Gorici, u Gradskoj sportskoj dvorani Velika Gorica, Rakarska ulica 19, s početkom u 18:00 sati.  ⇒ HKS TV 


 

Prva ženska liga – 10. kolo

KK FSV – ŽKK Split

će se odigrati 18. siječnja 2020. u Rijeci, u SD “Dinka Lukarića” na Kozali, s početkom u 19:00 sati


ŽKK Brionka  Pula – ŽKK Šibenik

će se odigrati 19. siječnja 2020. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, s početkom u 16:00 sati


ŽKK Zagreb – ŽKK Ragusa

će se odigrati 19. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 18:15 sati


ŽKK  Medveščak – ŽKK Zadar

će se odigrati 18. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠŠD “Peščenica”, Ulica Grada Gospića 1, s početkom u 17:30 sati


ŽKK Trešnjevka 2009 – ŽKK Plamen Požega

će se odigrati 18. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 19:30 sati


 

Prva muška liga – 12. kolo

 KK Ribola KaštelaKK Dubrovnik

odigrat će se 18. siječnja 2020. u Kaštel Sućurcu, u Sportskoj dvorani “Sokolana”, Braće Radić 1 b, s početkom u 17:00 sati.  


KK RudešAKK Universitas

odigrat će se 19. siječnja 2020 u Zagrebu, u ŠD “Sutinska Vrela”, Podsusedski trg 14 b, s početkom u 18:00 sati.         


KK Omiš Čagalj ToursKK Samobor

odigrat će se 18. siječnja 2020. u Omišu, u Gradskoj sportskoj dvorani Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, s početkom u 19:00 sati.      


KK Jazine ArbanasiKK Bosco

odigrat će se 18. siječnja 2020. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 18:00 sati.


KK SesveteKK Pula 1981

odigrat će se 18. siječnja 2020. u Sesvetama, u Dvorani SŠ Jelkovec, Ulica Vladimira Stahuljaka 1, s početkom u 18:30 sati.  


KK ZapruđeKK Cedevita Junior

odigrat će se 19. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 15:45 sati.

 

 

Sličan sadržaj