FAVBET Premijer ligaPremijer ženska ligaPrva Muška Liga

Tjedni raspored FAVBET Premijer, Premijer ženske i Prve muške lige

FAVBET PREMIJER LIGA, 20. KOLO

KK SplitKK DepoLink Škrljevo

2. veljače 2024. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani “Split”, Ulica slobode 16 b, u 18:00 sati. –> HKS TV


KK Dinamo-ZagrebKK Cibona

2. veljače 2024. u Zagrebu, u KC “Dražen Petrović”, Savska 30, u 19:05 sati.  –>   MAXSport


KK Bosco – KK Zabok

3. veljače 2024. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, u 20:00 sati.  –> HKS TV


KK DubrovnikKK Zadar

4. veljače 2024. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Liechtensteinov put 10, u 19:00 sati. –> HKS TV


KK Cedevita JuniorKK Alkar

4. veljače 2024. u Zagrebu, u Dvorani 2 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, u 19:00 sati. –> HKS TV


GKK ŠibenkaKK Dubrava

20. veljače 2024. u Šibeniku, u SD “Baldekin”, Stjepana Radića 44, u 18:00  sati.  –>  Sportska televizija

 

PREMIJER ŽENSKA LIGA, 15. KOLO

KAŽLKK Trešnjevka 2009

3. veljače 2024. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, u 15:15 sati.


KK FSVŽKK Plamen Požega

3. veljače 2024. u Rijeci, u SRC 3. maj, Pulska 3, u 18:00 sati.   


ŽKK RagusaŽKK Brod na Savi

4. veljače 2024. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Liechtensteinov put 10, u 16:00 sati.


ŽKK MedveščakŽKK Split

4. veljače 2024. u Zagrebu, u ŠŠD “Peščenica”, Ulica Grada Gospića 1, u 16:00 sati.


ŽKK Pula-Orca GrupaŽKK Šibenik

4. veljače 2024. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, u 16:00 sati.


ŽKK Zadar PlusŽKK Zagreb

4. veljače 2024. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, u 18:00 sati.    

 

PRVA MUŠKA LIGA, 17. KOLO   

KK CrikvenicaKK Gorica

3. veljače 2024. u Crikvenici, u GSD Crikvenica, Kotorska 15a, u 18:00 sati.


KK MarsoniaKK Podstrana

3. veljače 2024. u Slavonskom Brodu, u ŠD “Vijuš” Stanka Vraza 2a, u 19:00 sati.


KK Jazine ArbanasiKK Omiš Čagalj Tours

4. veljače 2024. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, u 12:00 sati.


KK ZagrebKK Kvarner 2010

4. veljače 2024. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, u 15:30 sati.


Ut. br.  115:   KK Vrijednosnice OsijekKK Stoja

4. veljače 2024. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, u 17:00 sati.


KK Hermes AnaliticaKK Ribola Kaštela

4. veljače 2024. u Zagrebu, u KC “Dražen Petrović”, Savska 30, u 18:00 sati.


KK SamoborHAKK Mladost

6. veljače 2024. u Samoboru, u SD Samobor, Andrije Hebranga 26 a, u 19:00 sati. 

Sličan sadržaj