FAVBET Premijer liga

FAVBET Premijer liga: Šibenka uvjerljiva protiv Dinama

ŠIBENKA – DINAMO 98:74 (17:22, 23:19, 29:13, 29:20)

Uz fantastičnu atmosferu košarkaši Šibenke na svom su Baldekinu ostvarili pobjedu nad Dinamom rezultatom 98:74 i tako nakon Škrljeva vezali dvije pobjede zaredom.

Vjerujemo u pobjedu. I drugi put je trener Josip Pandža najavio tim riječima novu utakmicu i ponovno poveo svoju ekipu po važne bodove.

No, nisu domaćini dobro otvorili utakmicu, bilo je tu promašenih šuteva, nije išlo i činilo se da će gosti nakon prve četvrtine (17:22) voditi utakmicu u svoju korist. Ipak, na poluvrijeme se otišlo s minimalnom razlikom za goste 40:41.

U drugom poluvremenu, druga ekipa Šibenke. Preporođena, poletna i odlično raspoložena. U prvim minutama treće četvrtine krenuo je šut, krenule su trice čak četiri, a sveukupno 13 u drugom poluvremenu. 69:54 završila je treća četvrtina i domaćini su nošeni odličnom podrškom s tribina u zadnjoj četvrtini samo odrađivali posao. Na koncu, utakmica je završila 98:74.

Tekst: KK Šibenka