FAVBET Premijer liga

HT Premijer liga (7. kolo LP): Zadrani bez većih problema do slavlja na Baldekinu

GKK ŠIBENKA – KK ZADAR 55:78 (16-23, 12-24, 9-16, 18-15)

Košarkaši Šibenke u 7. kolu Lige za prvaka poraženi su na Baldekinu od ekipe Zadra rezultatom 55:78.

Zadar je bez većih problema došao do pobjede. Od samo početka držali su kontrolu nad svojom igrom. U prvoj četvrtini momčad Damira Milačića parirala je Zadranima (16:23), no već u drugoj četvrtini vidjelo se na čiju stranu ide utakmica u kojoj su svoje uloge odrađivali i navijači obje ekipe glasno podržavajući s tribina. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 28:47 sa goste.

Druge dvije četvrtine bile su definitivno na strani Jusupove momčadi, treća je završila 37:63, a u zadnjoj četvrtini narančasti su pokušali smanjiti razliku pa je utakmica završila rezultatom 55:78.

GKK Šibenka | FOTO: Milan Balaban