FAVBET Premijer liga

FOTO HT Premijer liga (21. kolo): Split bez problema na Baldekinu

GKK Šibenka – KK Split 66:92 (16:23, 14:26, 17:22, 19:21)

U pretposljednjem 21. kolu regularnog dijela HT Premijer lige Šibenka nije uspjela iznenaditi ekipu Splita koji su slavili na Baldekinu rezultatom 66:92.

Momčad Splita potvrdila je status favorita od samog početka utakmice. Prva četvrtina je završila rezultatom 16:23, a na poluvrijeme se otišlo sa devetnaest koševa razlike za goste 30:49.

U drugom poluvremenu narančasti su uspjeli i napraviti seriju 10:0, no Splićani su ipak bili prejaki i kontrolirali tijek utakmice pa je treća četvrtina završila rezultatom 47:71. Zadnja četvrtina je bila odrađivanje posla za gostujuću momčad pa su mirno priveli utakmicu kraju i odnijeli bodove s Baldekina. U večerašnjoj utakmici svoje minute dobio je i mladi Šibenkin Dominik Škugor.

Šibenka: Skorić (7), Kakar (10), Klarin (4), Pleadin (14), Howard (9), Brocić (11), Antić (2), Jambrović (7), Šarić, Škugor (2).

Split: Sullivan (13), Gizdavčić, Kalajžić (12), Tišma (23), Runjić (3), Ukić (7), Vuko, Shorter (16), Jukić (5), Perkušić (2), Nelson (11), Mavra.

GKK Šibenka / FOTO: Milan Balaban