FAVBET Premijer liga

FOTO FAVBET Premijer liga: Cedevita Junior prejaka za Bosco

KK BOSCO – KK CEDEVITA JUNIOR 67:104 (19-31, 21-30, 15-23, 12-20)

KK Cedevita Junior pobijedila je kao gostujuća ekipa KK Bosco u zagrebačkom Trnskom rezultatom 67:104.

Mlada ekipa Bosca držala je utakmicu prvih pet minuta u egalu, no kasnije više nije bilo neizvjesnosti te je na poluvremenu rezultat bio 40:61.

Drugo poluvrijeme donijelo je još veću razliku u korist ekipe s Kajzerice, a igrači Damira Mulaomerovića cijelo vrijeme držali su visoku razinu energije na obje strane parketa što je rezultiralo dominantnom pobjedom – 67:104.

Cedevitin mladi Bogdanović se do kraja susreta promaknuo u vodećeg strijelca s 20 poena s četiri pogođene trice i skoro ostvario “double-double” učinak uz 9 skokova, a dodao je i 5 asistencija. Među dvoznamenkastim strijelcima još su bili Serdarušić (15p, 6sk), Kosi (15p), Batinić (13p, 6a), Kučić (13p, 6a) i Jelić (10p). U redovima Bosca najefikasniji je bio Nikola Ivanković sa 16 poena i 5 skokova dok su po 11 poena ubacili Toni Jelenković i Borna Katanović.