FAVBET Premijer ligaPremijer ženska ligaPrva Muška Liga

Tjedni raspored HT premijer, Premijer ženske i Prve muške lige

HT PREMIJER LIGA, 8. KOLO

KK ZADAR – KK GORICA 
srijeda, 16. studenoga 2022. u Zadru, u dvorani Krešimir Ćosić, Splitska 3, s početkom u 19:00 sati.

KK CIBONA – GKK ŠIBENKA 
četvrtak, 17. studenoga 2022. u Zagrebu, u Košarkaškom centru Dražen Petrović, Savska 30 u 19:00 sati

KK SPLIT – KK ZABOK 
petak, 18. studenoga 2022. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani Split, Ulica slobode 16 b, s početkom u 17:00 sati.

KK FURNIR – KK BOSCO 
subota, 19. studenoga 2022. u Zagrebu, u SD Dubrava, Đure Prejca 2, s početkom u 18:00 sati.

KK DEPOLINK ŠKRLJEVO – KK ALKAR
subota, 19. studenoga 2022. u Čavlima, u dvorani Mavrinci s početkom u 18:00 sati.

KK CEDEVITA JUNIOR – KK DINAMO-ZAGREB

nedjelja, 20. studenoga 2022. u Zagrebu, u Dvorani 2 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, s početkom u 18:00 sati.

 

PREMIJER ŽENSKA LIGA, 8. KOLO

KK FSVŽKK Medveščak

20. studenog 2022. u Rijeci, u Dvorani Mladosti, Trg Viktora Bubnja 1, s početkom u 19:30 sati.


ŽKK ŠibenikŽKK Zagreb

19. studenog 2022. u Šibeniku, u ŠD “Baldekin”, Stjepana Radića bb, s početkom u 17:00 sati.   


ŽKK RagusaŽKK Split

19. studenog 2022. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Linchensteinov put 10, s početkom u 16:00 sati.  


KAŽLŽKK Pula Moviter

20. studenog 2022. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, s početkom u 15:15 sati.    


ŽKK Plamen PožegaŽKK Orka

19. studenog 2022. u Požegi, u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc”, A. Kanižlića 14, s početkom u 16:00 sati. 


KK Trešnjevka 2009ŽKK Brod na Savi

19. studenog 2022. u Zagrebu, u Dvorani 3 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, s početkom u 18:00 sati

 

PRVA MUŠKA LIGA, 8. KOLO

KK Kvarner 2010HAKK Mladost

20. studenog 2022. u Rijeci, u Dvorani Mladosti, Trg Viktora Bubnja 1, s početkom u 17:00 sati.    


KK DubrovnikKK Opus Puntamika

19. studenog 2022. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Linchensteinov put 10, s početkom u 19:00 sati.


KK SamoborKK Ribola Kaštela

19. studenog 2022. u Samoboru, u Sportskoj dvorani Samobor, Andrije Hebranga 26 a, s početkom u 18:00 sati.    


KK StojaKK Hermes Analitica

19. studenog 2022. u Puli, u dvorani Stoja, Brijunska 5, s početkom u 19:00 sati.    


KK Jazine ArbanasiKK Vrijednosnice Osijek

20. studenog 2022. u Zadru, u dvorani “Krešimir Ćosić”, Splitska 3, s početkom u 15:00 sati.    


KK ZagrebKK Omiš Čagalj Tours

19. studenog 2022. u Zagrebu, u Domu košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/26, s početkom u 19:00 sati.      


Sve utakmice pratite u prijenosu uživo na HKS TV-u

Sličan sadržaj