FAVBET Premijer ligaPremijer ženska ligaPrva Muška Liga

Tjedni raspored HT Premijer, Premijer ženske i Prve muške lige

HT PREMIJER LIGA, 4. kolo

KK Adria Oil ŠkrljevoGKK Šibenka

8. listopada 2021. u Čavlima, u dvorani “Mavrinci”, s početkom u 18:00 sati.  ⇒  Arena Sport


KK SplitKK Gorica

8. listopada 2021. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani “Split”, Ulica slobode 16 b, s početkom u 19:00 sati.  ⇒  HKS TV


KK ZabokKK Alkar

9. listopada 2021. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 17:00 sati.  ⇒  HTV 2


KK Sonik PuntamikaKK Cibona

9. listopada 2021. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 17:30 sati.  ⇒  HKS TV


KK Cedevita JuniorKK Vrijednosnice Osijek

9. listopada 2021. u Zagrebu, u Dvorani 2 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, s početkom u 19:00 sati. ⇒  HKS TV


KK Zadar – KK Furnir (zamjena domaćinstva)

9. listopada 2021. u Zadru, u dvorani “Krešimir Ćosić”, Splitska 3, s početkom u 20:30 sati.  ⇒  HKS TV  

 

PREMIJER ŽENSKA LIGA

KAŽL – ŽKK Šibenik

9. listopada 2021. u Splitu, u SC Gripe, Osječka 11, s početkom u 17:45 sati


ŽKK Brod na Savi – ŽKK Plamen Požega

9. listopada 2021. u Slavonskom Brodu, u ŠD “Vijuš” Stanka Vraza 2a, s početkom u 18:00 sati


KK Mursa Osijek – ŽKK Zagreb

9. listopada 2021. u Osijeku, u SD “Jug”, Kralja Petra Svačića 67, s početkom u 18:00 sati


ŽKK Medvešcak – ŽKK Split

9. listopada 2021. u Zagrebu, u ŠŠD “Peščenica”, Ulica Grada Gospića 1, s početkom u 18:00 sati


KK FSV – ŽKK Trešnjevka 2009

10. listopada 2021. u Rijeci, u SD “Dinka Lukarića” na Kozali, s početkom u 16:00 sati


ŽKK Pula Moviter – ŽKK Ragusa (zamjena domaćinstva)

10. listopada 2021. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, s početkom u 18:00 sati

 

PRVA MUŠKA LIGA

KK BoscoKK Dubrovnik

9. listopada 2021. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 16:00 sati.


KK Omiš Čagalj ToursKK Medveščak

9. listopada 2021. u Omišu, u GSD Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, s početkom u 17:00 sati.   


KK Dinamo ZagrebKK Jazine Arbanasi

9. listopada 2021. u Zagrebu, u KC “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 18:30 sati.   


KK Kvarner 2010KK Ribola Kaštela

9. listopada 2021. u Rijeci, u Dvorani Mladosti, Trg Viktora Bubnja 1, s početkom u 19:00 sati.   


KK ZapruđeKK Samobor

10. listopada 2021. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 13:30 sati.   


KK AmforaKK Hermes Analitica

10. listopada 2021. u Gradskoj dvorani Makarska, Ulica Europske zajednice 1, s početkom u 18:00 sati.    

 

 

 

 

 

 

 

 

Sličan sadržaj