FAVBET Premijer liga

HT Premijer liga (3. kolo): Prva prvenstvena pobjeda Zaboka, treći poraz Šibenke

GKK ŠIBENKA – KK ZABOK 75:81 (15-16, 21-22, 25-17, 14-26)

Šibenka je upisala i četvrti uzastopni poraz, treći prvenstveni. Zabok je na Baldekinu slavio sa 81:75 i došao do svoje prve pobjede u Premijer ligi, dok će se narančasti i njihovi navijači morati još malo strpjeti.

Nakon prvog dijela gosti su vodili s minimalnih 38:36, da bi domaćin u trećoj dionici dominirao i u posljednjih deset minuta ušao s 61:55 vodstvom. Imala je Šibenka sedam i pol minuta prije kraja +7 (66:59), dvije i pol minute prije kraja i dalje je bila u plusu (75:71), ali je u završnici ostala bez ičega.

Dodajmo da je kod poraženih Arslanagić je ubacio 17 poena, Paić i Jambrović po 15, a Gulin 11 poena. Kod pobjednika prednjačili su Črnjević sa 22 i Budimir sa 17 postignutih koševa.

Patrik Patafta za GKK Šibenka/FOTO: Milan Balaban